Alltid på jakt etter nye opplevelser

Vårt mål er å inspirere alle til å ta naturen i bruk og finne fram til fine friluftsopplevelser. Måten vi gjør det på er ved å gi deg tjenesten Outtt og et samfunn av friluftsinteresserte.

Hvem er vi?

Erlend Eggen

CEO & medgründer

+47 466 80 647
erlend@outtt.com

Emily Talley

CMO

+47 403 99 515
emily@outtt.com

Dag Nordsveen

Prosjektleder & medgründer

+47 996 03 000
dag@outtt.com

Espen Oldeman Lund

CTO & medgründer

+47 402 22 204
espen@outtt.com

Aaron Beaton

Product Manager/Utvikler

aaron@outtt.com

Jan Egil Jægersborg

Utvikler/Fotograf

janegil@outtt.com

Lauren Guido

Innhold/Markedsføring

lauren@outtt.com

Hils på våre partnere

Kontakt oss

Hovedkontor

Kontorfellesskapet 1724
Tyinvegen 5151
2975 Vang i Valdres, Norway

Distriktskontor

Oslo House of Innovation
Skippergata 22
0154 Oslo, Norway